W końcu zwycięstwo. Korona strącona

Po pięciu z rzędu przegranych sparingach podopieczni Jakuba Ostrowskiego przerwali złą passę. W pierwszą sobotę marca pokonali u siebie Koronę Piaski 5:2.

W pierwszej połowie gospodarze strzelili rywalom jednego gola. Worek z bramkami rozwiązał się dopiero po przerwie. Ostatecznie spotkanie zakończyło się rezultatem 5:2 na korzyść swarzędzan.

– Sparing z Koroną był kolejnym małym krokiem do przodu w celu optymalnego przygotowania do rozgrywek IV ligi – powiedział po ostatnim gwizdku drugi trener SKS-u Damian Ludwiczak.

W przyszłą sobotę zawodnicy „Dumy Swarzędza” rozegrają ostatni mecz kontrolny przed startem ligi. Rywalem będzie Piast Kobylnica.

Unia Swarzędz – Korona Piaski 5:2 (1:0)

Bramki: Krzysztof Stępiński (x2), Marek Olejnik, Mateusz Świergiel, Mikołaj Remlein.