Przejdź do treści

Unia rozgromiła Polonię Słubice! Hat-trick Gołembowskiego

Swarzędzanie wygrali pierwszy sparing w trwającym okresie przygotowawczym. Rozbili na obozie w Słubicach tamtejszą Polonię aż 6:0!

Rezultat całkowicie oddaje przebieg meczu. Podopieczni Jakuba Ostrowskiego po prostu zdominowali piątkowe spotkanie. Wynik w 4.minucie otworzył Paweł Koralewski, a tuż przed przerwą drugą bramkę dołożył Tomasz Węcławek.

Po zmianie stron wyróżniał się przede wszystkim Marek Gołembowski, który w pół godziny skompletował hat-tricka. W 90. minucie rezultat widowiska ustalił Maksymilian Myśliwiec strzelając gola na 6:0.

Polonia Słubice – Unia Swarzędz 0:6 (0:2)

Bramki: Paweł Koralewski (4 min.), Tomasz Węcławek (45 min.), Marek Gołembowski (51 min.; 60 min.; 80 min. – z rzutu karnego), Maksymilian Myśliwiec (90 min.).

Skład Unii: Dariusz Nowak, Andrzej Budnik – Kamil Czaplicki, Jakub Marzyński, Filip Soboń, Krystian Czudziński, Paweł Koralewski, Filip Baranowski, Marcin Nowicki, Kamil Boruń, Maksymilian Myśliwiec, Mikołaj Nowak, Patryk Pawłowski, Tomasz Węcławek, Mateusz Świergiel, Marek Gołembowski, Daniel Brylewski, Patryk Piasek.