Skromne zwycięstwo nad Iskrą. Nowicki bohaterem

Podopieczni Jakuba Ostrowskiego od sześciu spotkań nie oddali żadnego punktu. Tym razem pokonali Iskrę Szydłowo 1:0 po bramce Marcina Nowickiego.

Pierwsza połowa w wykonaniu gospodarzy była dość niemrawa. Udało się stworzyć dwie groźne sytuacje bramkowe, ale nic z nich nie wynikło. Dopiero przed przerwą, w 43. minucie Marcin Nowicki odważył się na oddanie strzału zza pola karnego. Jego uderzenie wpadło w samo okienko kasty gości i swarzędzanie objęli prowadzenie.

W drugiej odsłonie „niebiesko-biali” mieli kolejne trzy szanse, by podwyższyć wynik, ale ich nie wykorzystali. Gra „Dumy Swarzędza” wydawała się dość chaotyczna, ponieważ zawodnicy SKS-u notowali wiele niecelnych zagrań. Mimo to utrzymali do ostatniego gwizdka korzystny rezultat.

Unia Swarzędz – Iskra Szydłowo 1:0 (1:0)

Bramka: Marcin Nowicki (43′)

Unia: 12. Dariusz Nowak – 6. Kamil Czaplicki, 3. Jakub Dohnal, 18. Jakub Marzyński, 14. Patryk Pawłowski – 8. Filip Soboń, 5. Marcin Nowicki, 19. Kamil Boruń (78′ 11. Dominik Nowacki), 15. Marek Gołembowski (60′ 7. Tomasz Węcławek), 10. Mateusz Świergiel – 9. Krzysztof Stępiński (90′ 23. Filip Baranowski).