Sztab szkoleniowy

Paweł Boryczka

pierwszy trener

Karierę zawodniczą szkoleniowiec SKS-u rozpoczynał w Beniaminku Radom. Później reprezentował barwy takich klubów jak Amica Wronki, Mazowsze Grójec czy Radomiak Radom. Grał zarówno w obronie, jak i w pomocy. Może pochwalić się tytułem mistrza Polski juniorów młodszych oraz 33 występami w młodzieżowych reprezentacjach Polski do lat 18 i do lat 19. Jako trener zajmował się dotychczas piłką młodzieżową. Szkolił adeptów futbolu w Radomiaku Radom, Lechu Poznań, UKS Śrem oraz Elanie Toruń. W ostatnim z wymienionych klubów Paweł Boryczka był również skautem i trenerem programowym tamtejszej akademii. Razem z Patrykiem Kniatem działa w Fabryce Piłkarzy.

 

Łukasz Stawicki

drugi trener

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Jest trenerem II klasy ze sporym doświadczeniem. Zaczynał w KS Koziołek Poznań, następnie przez cztery lata pracował w poznańskim Lechu. Później doskonalił warsztat trenerski w takich klubach jak Miedź Legnica, Elana Toruń czy Raków Częstochowa. Jako szkoleniowiec młodzieży specjalizuje się w piłce 11-osobowej.

 

Mariusz Białkowski

kierownik

Przygodę z Unią rozpoczął mając kilkanaście lat. Grał we wszystkich grupach wiekowych, od trampkarza do seniora. Występował w III-ligowej Unii, a także w Piaście Kobylnica. W przeszłości prowadził w Unii drużyny młodzieżowe, był również asystentem pierwszego trenera w zespole seniorów, a także wiceprezesem klubu. Obecnie jest kierownikiem pierwszej drużyny oraz członkiem zarządu.

 

Dawid Kunysz

fizjoterapeuta