Poznaliśmy terminarz rundy jesiennej IV ligi

Wiemy już z kim będzie grała drużyna Pawła Boryczki w poszczególnych kolejkach pierwszej części sezonu. Na początek Unici zmierzą się u siebie z Kotwicą Kórnik.

Runda jesienna rozpocznie się w drugi weekend sierpnia i potrwa aż do końca trzeciego tygodnia listopada. W tym czasie swarzędzanie wezmą udział w 17 spotkaniach – dziewięciu domowych i ośmiu wyjazdowych. Poniżej pełny terminarz.

Kolejka 1 – 10-11 sierpnia

Warta Międzychód – Centra Ostrów Wielkopolski
Victoria Września – KS Opatówek
Victoria Ostrzeszów – Obra Kościan
Unia Swarzędz – Kotwica Kórnik
Tarnovia Tarnowo Podgórne – Lubuszanin Trzcianka
Polonia Kępno – Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
LKS Gołuchów – Sokół Pniewy
Pogoń Lwówek – TPS Winogrady (Poznań)
Pogoń Nowe Skalmierzyce – Polonia 1912 Leszno

Kolejka 2 – 15 sierpnia

Centra Ostrów Wielkopolski – Polonia 1912 Leszno
TPS Winogrady (Poznań) – Pogoń Nowe Skalmierzyce
Sokół Pniewy – Pogoń Lwówek
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski – LKS Gołuchów
Lubuszanin Trzcianka – Polonia Kępno
Kotwica Kórnik – Tarnovia Tarnowo Podgórne
Obra Kościan – Unia Swarzędz
KS Opatówek – Victoria Ostrzeszów
Warta Międzychód – Victoria Września

Kolejka 3 – 17-18 sierpnia

Victoria Września – Centra Ostrów Wielkopolski
Victoria Ostrzeszów – Warta Międzychód
Unia Swarzędz – KS Opatówek
Tarnovia Tarnowo Podgórne – Obra Kościan
Polonia Kępno – Kotwica Kórnik
LKS Gołuchów – Lubuszanin Trzcianka
Pogoń Lwówek – Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Pogoń Nowe Skalmierzyce – Sokół Pniewy
Polonia 1912 Leszno – TPS Winogrady (Poznań)

Kolejka 4 – 24-25 sierpnia

Centra Ostrów Wielkopolski – TPS Winogrady (Poznań)
Sokół Pniewy – Polonia 1912 Leszno
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski – Pogoń Nowe Skalmierzyce
Lubuszanin Trzcianka – Pogoń Lwówek
Kotwica Kórnik – LKS Gołuchów
Obra Kościan – Polonia Kępno
KS Opatówek – Tarnovia Tarnowo Podgórne
Warta Międzychód – Unia Swarzędz
Victoria Września – Victoria Ostrzeszów

Kolejka 5 – 31 sierpnia-1 września

Victoria Ostrzeszów – Centra Ostrów Wielkopolski
Unia Swarzędz – Victoria Września
Tarnovia Tarnowo Podgórne – Warta Międzychód
Polonia Kępno – KS Opatówek
LKS Gołuchów – Obra Kościan
Pogoń Lwówek – Kotwica Kórnik
Pogoń Nowe Skalmierzyce – Lubuszanin Trzcianka
Polonia 1912 Leszno – Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
TPS Winogrady (Poznań) – Sokół Pniewy

Kolejka 6 – 7-8 września

Centra Ostrów Wielkopolski – Sokół Pniewy
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski – TPS Winogrady (Poznań)
Lubuszanin Trzcianka – Polonia 1912 Leszno
Kotwica Kórnik – Pogoń Nowe Skalmierzyce
Obra Kościan – Pogoń Lwówek
KS Opatówek – LKS Gołuchów
Warta Międzychód – Polonia Kępno
Victoria Września – Tarnovia Tarnowo Podgórne
Victoria Ostrzeszów – Unia Swarzędz

Kolejka 7 – 14-15 września

Unia Swarzędz – Centra Ostrów Wielkopolski
Tarnovia Tarnowo Podgórne – Victoria Ostrzeszów
Polonia Kępno – Victoria Września
LKS Gołuchów – Warta Międzychód
Pogoń Lwówek – KS Opatówek
Pogoń Nowe Skalmierzyce – Obra Kościan
Polonia 1912 Leszno – Kotwica Kórnik
TPS Winogrady (Poznań) – Lubuszanin Trzcianka
Sokół Pniewy – Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski

Kolejka 8 – 18 września

Centra Ostrów Wielkopolski – Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Lubuszanin Trzcianka – Sokół Pniewy
Kotwica Kórnik – TPS Winogrady (Poznań)
Obra Kościan – Polonia 1912 Leszno
KS Opatówek – Pogoń Nowe Skalmierzyce
Warta Międzychód – Pogoń Lwówek
Victoria Września – LKS Gołuchów
Victoria Ostrzeszów – Polonia Kępno
Unia Swarzędz – Tarnovia Tarnowo Podgórne

Kolejka 9 – 21-22 września

Tarnovia Tarnowo Podgórne – Centra Ostrów Wielkopolski
Polonia Kępno – Unia Swarzędz
LKS Gołuchów – Victoria Ostrzeszów
Pogoń Lwówek – Victoria Września
Pogoń Nowe Skalmierzyce – Warta Międzychód
Polonia 1912 Leszno – KS Opatówek
TPS Winogrady (Poznań) – Obra Kościan
Sokół Pniewy – Kotwica Kórnik
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski – Lubuszanin Trzcianka

Kolejka 10 – 28-29 września

Centra Ostrów Wielkopolski – Lubuszanin Trzcianka
Kotwica Kórnik – Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Obra Kościan – Sokół Pniewy
KS Opatówek – TPS Winogrady (Poznań)
Warta Międzychód – Polonia 1912 Leszno
Victoria Września – Pogoń Nowe Skalmierzyce
Victoria Ostrzeszów – Pogoń Lwówek
Unia Swarzędz – LKS Gołuchów
Tarnovia Tarnowo Podgórne – Polonia Kępno

Kolejka 11 – 5-6 października

Polonia Kępno – Centra Ostrów Wielkopolski
LKS Gołuchów – Tarnovia Tarnowo Podgórne
Pogoń Lwówek – Unia Swarzędz
Pogoń Nowe Skalmierzyce – Victoria Ostrzeszów
Polonia 1912 Leszno – Victoria Września
TPS Winogrady (Poznań) – Warta Międzychód
Sokół Pniewy – KS Opatówek
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski – Obra Kościan
Lubuszanin Trzcianka – Kotwica Kórnik

Kolejka 12 – 12-13 października

Centra Ostrów Wielkopolski – Kotwica Kórnik
Obra Kościan – Lubuszanin Trzcianka
KS Opatówek – Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Warta Międzychód – Sokół Pniewy
Victoria Września – TPS Winogrady (Poznań)
Victoria Ostrzeszów – Polonia 1912 Leszno
Unia Swarzędz – Pogoń Nowe Skalmierzyce
Tarnovia Tarnowo Podgórne – Pogoń Lwówek
Polonia Kępno – LKS Gołuchów

Kolejka 13 – 19-20 października

LKS Gołuchów – Centra Ostrów Wielkopolski
Pogoń Lwówek – Polonia Kępno
Pogoń Nowe Skalmierzyce – Tarnovia Tarnowo Podgórne
Polonia 1912 Leszno – Unia Swarzędz
TPS Winogrady (Poznań) – Victoria Ostrzeszów
Sokół Pniewy – Victoria Września
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski – Warta Międzychód
Lubuszanin Trzcianka – KS Opatówek
Kotwica Kórnik – Obra Kościan

Kolejka 14 – 26-27 października

Centra Ostrów Wielkopolski – Obra Kościan
KS Opatówek – Kotwica Kórnik
Warta Międzychód – Lubuszanin Trzcianka
Victoria Września – Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Victoria Ostrzeszów – Sokół Pniewy
Unia Swarzędz – TPS Winogrady (Poznań)
Tarnovia Tarnowo Podgórne – Polonia 1912 Leszno
Polonia Kępno – Pogoń Nowe Skalmierzyce
LKS Gołuchów – Pogoń Lwówek

Kolejka 15 – 2-3 listopada

Pogoń Lwówek – Centra Ostrów Wielkopolski
Pogoń Nowe Skalmierzyce – LKS Gołuchów
Polonia 1912 Leszno – Polonia Kępno
TPS Winogrady (Poznań) – Tarnovia Tarnowo Podgórne
Sokół Pniewy – Unia Swarzędz
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski – Victoria Ostrzeszów
Lubuszanin Trzcianka – Victoria Września
Kotwica Kórnik – Warta Międzychód
Obra Kościan – KS Opatówek

Kolejka 16 – 9-10 listopada

Centra Ostrów Wielkopolski – KS Opatówek
Warta Międzychód – Obra Kościan
Victoria Września – Kotwica Kórnik
Victoria Ostrzeszów – Lubuszanin Trzcianka
Unia Swarzędz – Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Tarnovia Tarnowo Podgórne – Sokół Pniewy
Polonia Kępno – TPS Winogrady (Poznań)
LKS Gołuchów – Polonia 1912 Leszno
Pogoń Lwówek – Pogoń Nowe Skalmierzyce

Kolejka 17 – 16-17 listopada

Pogoń Nowe Skalmierzyce – Centra Ostrów Wielkopolski
Polonia 1912 Leszno – Pogoń Lwówek
TPS Winogrady (Poznań) – LKS Gołuchów
Sokół Pniewy – Polonia Kępno
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski – Tarnovia Tarnowo Podgórne
Lubuszanin Trzcianka – Unia Swarzędz
Kotwica Kórnik – Victoria Ostrzeszów
Obra Kościan – Victoria Września
KS Opatówek – Warta Międzychód

źródła: własne / 90minut.pl

jp

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.