Orkan spróbuje zburzyć Twierdzę Swarzędz

W siedmiu domowych spotkaniach w tym sezonie Unia ani razu nie przegrała. Orkan Śmiłowo w najbliższą sobotę postara się przerwać tę passę.

Mistrz pilskiej klasy okręgowej po promocji do IV ligi radzi sobie przeciętnie. Po jedenastu kolejkach zajmuje 14. miejsce w tabeli z czternastoma punktami na koncie. W ostatni weekend śmiłowianie pokonali u siebie Sokół Pniewy 1:0.

„Duma Swarzędza” do meczu z Orkanem przystąpi jako wicelider rozgrywek. Tak jak najbliższy rywal w poprzedniej serii gier podopieczni Patryka Kniata zdobyli komplet punktów. Wygrali na wyjeździe z KS Opatówek 4:1.

Przypominamy, że w przerwie meczu będzie miała miejsce prezentacja drużyn młodzieżowych SKS-u. Spotkanie rozpocznie się w sobotę o godz. 14:00 na Stadionie Miejskim w Swarzędzu.