Kapturscy znów zachwycają

Państwo Kapturscy po raz kolejny odnieśli ogromny sukces. Podczas sierpniowych Mistrzostw Europy w Rzutach Nietypowych zdobyli 18 medali!

Czeskie Lovosice okazały się niezwykle szczęśliwe dla lekkoatletów Unii. Pani Danuta zdobyła sześć złotych medali oraz cztery srebrne krążki. Natomiast pan Andrzej stanął na każdym miejscu podium – trzy razy był pierwszy, trzykrotnie zajął drugą pozycję, a także wywalczył dwa razy trzecią lokatę.

Unici rywalizowali w wielu ciekawych konkurencjach. Oto one: Shotorama, Schockorama, Speerorama, Keule (Granat), Slingball, Boulder throw triathlon (wg kategorii), Ultrastein 50kg (tylko M20 to M45), Ultrastein 25kg (mężczyźni M50 – M55 i kobiety do W45), Ultrastein 12.5kg (mężczyźni od M60 I kobiety powyżej W50), Greek discus throw (Dysk grecki), Weight throw triathlon, Historical weight 25.4kg (wszyscy meżczyźni), Historical weight 12.5kg (wszystkie kobiety), Weight throw one-hand (Ciężarek jednorącz), Strongest Man (wszystkie kategoriie mężczyzn), Strongest Woman (wszystkie kategorie kobiet), Igmander – (Igmander), Dwubój rzutowy i Trójbój rzutowy.

Gratulujemy i życzymy powodzenia na kolejnych zawodach!