Jeden kontratak przeważył. Tarnovia pokonała Unię

Swarzędzanie ponieśli trzecią porażkę w bieżących rozgrywkach. Podopieczni Patryka Kniata przegrali u siebie z Tarnovią Tarnowo Podgórne 0:1.

Pierwsza połowa nie była zbyt atrakcyjna dla kibiców. Oba zespoły tworzyły co prawda sytuacje, ale mało z nich kończyło się niebezpiecznymi uderzeniami. Najbliżej trafienia był w 44. minucie Marcin Nowicki. Niestety w akcji sam na sam oddał strzał koło słupka.

Po zmianie stron Unici zdominowali przebieg spotkania. Nie przyniosło to jednak pożądanych efektów w postaci bramek. Zamiast tego do siatki trafili goście. W doliczonym czasie gry Tarnovia wyszła z szybkim kontratakiem, który strzałem na długi słupek sfinalizował Tomasz Graczyk.

Unia Swarzędz – Tarnovia Tarnowa Podgórne 0:1 (0:0)

Bramka: Tomasz Graczyk (90′)

Skład Unii: Andrzej Budnik – Paweł Koralewski, Filip Soboń, Radosław Barabasz, Damian Buczma – Mateusz Świergiel (74′ Patryk Pawłowski), Wojciech Antczak (83′ Hubert Goncerzewicz), Mateusz Molewski, Jan Paczyński, Marcin Łażewski – Marcin Nowicki (62′ Krystian Pawlak).