Treningi

Plan treningów wygląda następująco.

Grupa A1

– środa -> 19:30 – 20:25 (Szkoła Podstawowa nr 3, sala gimnastyczna – parter);

– czwartek -> 19:30 – 20:25 (Szkoła Podstawowa nr 3, sala gimnastyczna – parter).

Grupa A2

– poniedziałek -> 19:30 – 20:25 (Szkoła Podstawowa nr 3, sala gimnastyczna – parter);

– czwartek -> 18:30 – 19:25 (Szkoła Podstawowa nr 3, sala gimnastyczna – parter).

Grupa A3 

– poniedziałek -> 18:30 – 19:25 (Szkoła Podstawowa nr 3, sala gimnastyczna – parter);

– środa -> 18:30 – 19:25 (Szkoła Podstawowa nr 3, sala gimnastyczna – parter).

Grupa A4

– poniedziałek -> 17:30 – 18:25 (Szkoła Podstawowa nr 3, sala gimnastyczna – parter);

– czwartek -> 17:30 – 18:25 (Szkoła Podstawowa nr 3, sala gimnastyczna – parter).

Grupa A5

– środa -> 16:30 – 17:25 (Szkoła Podstawowa nr 3, sala gimnastyczna – parter);

– czwartek -> 16:30 – 17:25 (Szkoła Podstawowa nr 3, sala gimnastyczna – parter).

Grupa A6

– poniedziałek -> 16:30 – 17:25 (Szkoła Podstawowa nr 3, sala gimnastyczna – parter);

– środa -> 17:30 – 18:25 (Szkoła Podstawowa nr 3, sala gimnastyczna – parter).

Grupa B1

– poniedziałek -> 16:45 – 17:40 (Szkoła Podstawowa nr 3, salka różowa – pierwsze piętro);

– środa -> 16:30 – 17:25 (Szkoła Podstawowa nr 3, salka różowa – pierwsze piętro).

Grupa B2

– poniedziałek -> 17:45 – 18:40 (Szkoła Podstawowa nr 3, salka różowa – pierwsze piętro);

– środa -> 17:30 – 18:25 (Szkoła Podstawowa nr 3, salka różowa – pierwsze piętro).

Grupa C1

– wtorek -> 16:20 – 17:15 (Szkoła Podstawowa nr 2, sala gimnastyczna – parter);

– czwartek -> 16:20 – 17:15 (Szkoła Podstawowa nr 2, sala gimnastyczna – parter).

Grupa C2

– wtorek -> 17:20 – 18:15 (Szkoła Podstawowa nr 2, sala gimnastyczna – parter);

– czwartek -> 17:20 – 18:15 (Szkoła Podstawowa nr 2, sala gimnastyczna – parter).

 

Na treningi prosimy przychodzić w leginsach, koszulce (lub body), skarpetkach oraz spiętych włosach. UWAGA! Rodzice nie wchodzą na zajęcia.

O jakichkolwiek zmianach będziemy informować na bieżąco.